Téměř tři stovky titulů nabídneme se slevou až 80 %. Knižní tituly už od 10 korun čekají jen na to, až si je odnesete domů. Pořídit si můžete třeba publikace z produkce Filozofické fakulty Ostravské univerzity, regionální nebo odbornou literaturu. Kromě odborných publikací všeho druhu najdete mezi mnoha desítkami zlevněných titulů také knihy příznivců všemožných koníčků, jako například publikace o zdraví, józe, chovatelství, tradice českého bylinářství a další zajímavé tituly.

První výprodej v roce 2020 měl během prvního dne obrovský ohlas, přijala jsem téměř dvě stě objednávek na našem e-shopu a obsloužila řadu zákazníků, kteří si přišli ulovit své kousky přímo do prodejny na Mlýnské ulici.

Výprodej bude pokračovat do vyprodání zásob, největší výběr bude první den. „První výprodej v roce 2020 měl během prvního dne obrovský ohlas, přijala jsem téměř dvě stě objednávek na našem e-shopu a obsloužila řadu zákazníků, kteří si přišli ulovit své kousky přímo do prodejny na Mlýnské ulici,“ vzpomíná vedoucí univerzitního obchodu Markéta Slivková.

Nakupovat bude možné online na e-shopu i fyzicky v prodejně, vyzvednutí doporučujeme urychlit předobjednávkou online s osobním vyzvednutím. Vaši pozornosti by neměla uniknout ani bazarová sekce, zdejší knihy nejsou sice ve stoprocentní kondici, ale rozhodně si svoji druhou šanci zaslouží, navíc konečnému zákazníkovi opět šetří kapsu.

A co ušetříte právě ve výprodeji nebo bazaru, můžete investovat do dalších kousků a předzásobit se třeba kvalitní beletrií na letní dovolenou. „Tituly v brožované vazbě, neboli paperbacky máme zastoupeny v hojném počtu. V mém zavazadle nikdy nesmí chybět. Na poslední dovolené ve Vietnamu mi dělal společnost Chirurg Petry Dvořákové. Odpočívat s knihou v ruce beru jako nejlepší možný relax,“ dodává Slivková. Pro studenty a zaměstnance Ostravské univerzity připomínáme slevu 15 procent, která platí na všechny tituly bez omezení.

OUshop je název nově otevřených prostor určených pro prodej univerzitních předmětů a publikací nejen z pera akademiků Ostravské univerzity, ale také pro setkávání při komornějších kulturních a společenských akcích. Prodejna je otevřena každý všední den od 9. do 17. hodiny.