MYFLYRIGHT je organizace, která funguje mezinárodně a brání práva cestujících pasažérů využívajících letecké přepravy. Měl váš let zpoždění či byl zrušen? Ztratila se vám zavazadla nebo máte problém s letenkami? Nejen v těchto případech vám MYFLYRIGHT poskytne potřebnou právní pomoc.
V letošním roce MYFLYRIGHT vyhlašuje mezinárodní soutěž pro studenty, kteří mají jedinečnou příležitost realizovat svůj nápad a přispět ke zlepšení celosvětové ochrany práv cestujících. Všichni zájemci z Ostravské univerzity, která je partnerem projektu, se se svými výstupy mohou přihlásit až do 31. prosince 2019. Na výherce čeká lákavá cena v podobě 1 000 €, spolupráce s experty v oboru a publikace vítězného díla. Pro zařazení do soutěže stačí splnit následující podmínky.

• Na webové stránce MYFLYRIGHT si zvolte jedno ze tří témat na bázi práva, technologie a podnikání a vypracujte esej v rozsahu 600-800 slov, a to v anglickém jazyce. Jádrem by měl být váš originální nápad, jenž má potenciál změnit k lepšímu právní podmínky na poli letecké přepravy ve vztahu k cestujícím.
  • Očekává se, že esej bude vystavěna srozumitelně, s jasnou strukturou, a bude podložena důvěryhodnými a řádně odcitovanými zdroji. Posuzuje se především dopad a efektivita prezentované myšlenky.
  • Nezapomeňte nastavit požadovaný formát a vše odevzdat do 31. prosince 2019. Výsledky budou známy v polovině března 2020.

Všechny podrobné informace naleznete na webu soutěže. Hodně štěstí!

Stáhnout (PDF, 842KB)