Naši sportovci reprezentovali na jedničku

Autor: , 16. 9. 2015

Ostravská univerzita si z letošních Českých akademických her odvezla celkem 23 medailí. Přinášíme Vám podrobné výsledky našich sportovců, kterým tímto gratulujeme a za univerzitu děkujeme!

ATLETKY OSTRAVSKÉ UNIVERZITY se stříbrnými a bronzovými medailemi

77 sportovců v 11 sportovních odvětvích vybojovalo 23 medailí. Takové je skóre OU z Českých akademických her 2015. Ostravská univerzita se tak celkově umístila na 9. místě ze 48 zúčastněných škol. 3 zlaté medaile vybojovaly tři dámy v bowlingu, plavání a stolním tenisu.

„Opět jsme potvrdili, že patříme mezi univerzity, kde studují sportovci s vysokou výkonností. Takřka pravidelně nám patří umístění v první desítce, letos to bylo místo deváté s minimální ztrátou na univerzity před námi. Velká pochvala všem zúčastněným sportovcům OU, kteří svými výkony přispěli ke konečnému úspěchu,“ říká vedoucí sportovní reprezentace Ostravské univerzity Radim Kofránek.

Příští rok se ČAH konají koncem června v Pardubicích. Sportovce si prohlédněte ve fotogalerii – až je ve škole potkáte, můžete jim pogratulovat!