Nalaďte jaro s Janáčkovou filharmonií Ostrava!

Autor: , 9. 3. 2020

Janáčkova filharmonie Ostrava srdečně zve členky a členy akademické obce na březnové koncerty. Vyberte si z pestré nabídky a využijte vyladěné studentské slevy!


Janáčkova filharmonie Ostrava pro své posluchače připravila celou řadu jedinečných koncertů provoněných jarem. Studentky a studenti, kteří jsou zároveň držiteli karty ISIC, mohou i nadále využít neodolatelných slev, které dosahují až 80 %! Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách JFO.

A co vás v březnu čeká a nemine? Již v úterý 10. března 2020 rozezní ostravský Gong skladby z vlastní tvorby Ondřeje Brzobohatého. Ve čtvrtek 19. března se můžete těšit na filmovou hudbu v podání severských mistrů z Norska, Finska a Velké Británie.  Máte rádi klasiku? Pak si rozhodně nemůžete nechat ujít Mozartův večer protkaný áriemi hraběte z opery Figarova svatba, který se uskuteční ve čtvrtek 26. března v Domě kultury města Ostravy. Březnový řetěz koncertů završí proslulý špičkový klavírista Paul Lewis a jeho výběr skladeb Beethovena a Schuberta.

Přejeme vám spoustu jedinečných hudebních zážitků!