Medicafé s Markem Hilšerem: Zdravotnická mise v rovníkové Africe

Autor: , 24. 10. 2018

Projekt Čokoládové srdce a IFMSA CZ Ostrava srdečně zvou všechny zájemce na další besedu z cyklu Medicafé, tentokrát s lékařem Markem Hilšerem. Čokoláda, káva a Marek Hilšer – znáte snad lepší kombinaci?


Hostem říjnového Medicafé bude pan doktor Marek Hilšer, kterého jste měli možnost zaznamenat jako jednoho z kandidátů na prezidenta během letošních voleb. Pan doktor se však neúčastní jen politických a občanských aktivit, je také svělým výzkumným pracovníkem a pedagogem v Ústavu biochemie a experimentální onkologie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Současně se zúčastnil lékařské mise s organizací ADRA v Keňském zdravotnickém zařízení. Právě na tuto misi bude beseda zaměřena.

Přijďte si rozšířit obzory a poslechnout si příběhy z lékařské praxe z daleké Afriky. Opět nebudou chybět ani proslulá čokoládová srdíčka, jejichž koupí přispějete na dobročinné účely. Na besedu s Markem Hilšerem se můžete těšit už ve středu 24. října od 16.00 v Centru PANT. Pojďte se s námi vzdělávat a pomáhat!

 

Budeme se na vás těšit!