Martin Kasík a Jiří Vodička zakončí cyklus koncertů

Autor: , 6. 6. 2017

XIV. sezónu Cyklu komorních koncertů zakončí 12. června 2017 od 19 hodin v Českém rozhlase poslední z řady koncertů k oslavě 25. výročí založení Ostravské univerzity. Srdečně zveme všechny studenty i zaměstnance, pro které platí 50% sleva.

Zveme vás na koncert sezóny Cyklu komorních koncertů v Českém rozhlase Ostrava, který je posledním celé XVI. sezóny, která byla věnována 25. výročí založení Ostravské univerzity, a kterou svým jménem zaštítil rektor Ostravské univerzity profesor Jan Lata.

„Martin Kasík a Jiří Vodička patří zcela jistě ve svém oboru k těm nejlepším a svou hrou si umí získat každého, kdo stojí o poznání krásy hudebního slova,” říká ke koncertu organizátorka Halina Františáková. Přijďte 12. června 2017 id 19 hodin poznat netypické koncertní prostředí s nepopsatelnou atmosférou: studio Českého rozhlasu Ostrava, které koncert také natáčí. Pro studenty i pracovníky OU jsou lístky v prodeji před koncertem na místě s 50% slevou.