Chtěli bychom vás pozvat na Konferenci Dítě – o něm, pro něj, kterou pořádají studenti psychologie z Ostravské univerzity a Univerzity Palackého v Olomouci, pod záštitou Psychologické české asociace studentů.

K přednáškám a oblíbeným workshopům se můžete připojit online 2. a 3. dubna 2021.

Jak už ze samotného názvu vyplývá, konference se bude týkat dětské problematiky a všeho, co s dětmi souvisí. Můžete se těšit na témata, jako je například:

• dítě a rodina,
  • psychopatologie,
  • vývojová psychologie,
  • psychologie a školská zařízení, a mnoho dalších.

Mezi přednášející a workshopery patří významné osobnosti psychologie, jako je profesor Radek Ptáček, psycholog Adam Táborský – zakladatel projektu Terapie mezi stromy, nebo Bc. Natalja Monski.

Kdo budou naši přednášející a na jaké workshopy se můžete těšit, to se dozvíte na našich stránkách Konference Psychočas.

Najdete nás také na Instagramu (@psychocas_konference2021), kde sdílíme interní informace o organizaci konference, program a mnoho dalšího. Sledujte nás a zapojte se do soutěže o vstupenky!

Navštivte taky naši Facebookovou událost.

Těšíme se na vás!