Knihovna je tu pro vás!

Autor: , 26. 5. 2020

Skvělá zpráva z knihovny! Můžete využívat prostory fakultních studoven a navštívit budovu Univerzitní knihovny.

S postupným rozvolňováním omezení se i Univerzitní knihovna vrací do normálu. Jsme rádi, že jste využívali naše rozšířené on-line služby a zejména bohatou nabídku e-zdrojů a e-knih. Vyzkoušeli jste naše nové služby – on-line konzultace nebo tisk TO GO.

Od 20. dubna 2020 si mnozí z vás vypůjčili knihy z půjčovny a ze studoven „bezkontaktním způsobem“ po předchozím objednání.

Od pondělí 25. května 2020 můžete po dlouhých týdnech navštěvovat knihovnu a fakultní studovny jako dříve. Nabízíme plný rozsah našich služeb. Seznamte se před svou návštěvou knihovny či studovny s pokyny k výpůjčním službám a organizaci provozu. Je nutné nadále dodržovat některá opatření – roušky, rukavice, rozestupy. Děkujeme za trpělivost, pochopení a podporu a těšíme se na vaši návštěvu.

Podívejte se na aktuální otevírací dobu a také na to, jak bude otevřeno během léta.

Přejeme hodně štěstí u zkoušek a u státnic!

Po-Pá 8-16   Přijďte si půjčit!