Jste fanoušci běhu, sportu nebo třeba každého zdravého pohybu? Využijte jedinečné příležitosti a zaregistrujte se do štafetového závodu zaměstnanců Ostravské univerzity, tedy boje O tenisku rektora. Druhý ročník tohoto závodu se uskuteční 10. září a je součástí Ostrava City Marathonu 2023.

Jde o závod štafetový, proto vytvořte dámský, mužský či smíšený šestičlenný univerzitní tým (sestávající ze zaměstnanců, akademiků či studentů) a zaregistrujte se do 31. července. Prvních deset zaregistrovaných týmů přihlásí do Ostrava City Marathonu sama Ostravská univerzita, uhradí za ně startovné a dostanou funkční trika a nápoj zdarma. Asi vás zajímá podstatná informace, jakouže vzdálenost musí každý běžec či běžkyně uběhnout – jde o šest kilometrů.

Veškeré informace o organizaci závodu naleznete v propozicích Ostrava City Marathonu.

Pokud náhodou nezvládáte poskládat tým, ale rádi byste závod běželi, obraťte se na Adama Motyku, který se vám bude snažit pomoct tým najít. Na Adama se obracejte i v případě jakýchkoli dalších dotazů.