Společně si zasportovat, udělat něco pro své zdraví a užít si aktivní den v příjemné atmosféře. Všechny tyto benefity přináší studentům a zaměstnancům Ostravské univerzity Sportovní den OU, který se bude konat v úterý 30. dubna v City Campusu OU. Akci organizuje Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty ve spolupráci s Centrem marketingu, komunikace a popularizace OU a zaměstnanci univerzity se jí mohou zúčastnit v rámci své pracovní doby.

Nabídka sportovních aktivit je opravdu široká – jde třeba o nohejbal, beach volejbal nebo badminton. Fanoušci nekolektivních sportů si mohou vybírat například z aerobiku, sebeobrany, jógy nebo lezecké stěny. Otevřená bude také posilovna, kde bude mezi 10. a 11. hodinou možné si nechat změřit tělesné složení. Atraktivní volbou může být turistický, vodácký nebo cyklistický výlet po okolí Ostravy.

V průběhu dne se o příjemnou hudební atmosféru postará DJ, prostor k odpočinku poskytne chill zóna a na místě bude možnost si zakoupit i něco dobrého na chuť. Registrovaní účastníci obdrží malé občerstvení zdarma.

Na veškeré aktivity je potřeba se předem registrovat, a to do neděle 28. dubna 23:59. Registrace aktivit probíhá v systému KSLP přes tento odkaz (u každé aktivity najdete i její podrobný popis) – do systému se registrujte či přihlašujte pod svým zaměstnaneckým či studentským e-mailem (podoba studentského mailu je například: jan.novak.s01@osu.cz).

Veškeré sportovní vybavení bude k zapůjčení na místě. V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátora akce Dominika Šindlera.