Všichni milovníci dobré společnosti a zábavy, otevřete své nabité diáře a zaznačte si následující data! Majálesový měsíc je tady a s ním i spousta doprovodných akcí, ze kterých se vám zatočí hlava. Rozhodně nesmíte chybět na oficiálním zahájení Majálesového měsíce, které proběhne 3. dubna 2019 od 13.00 na Masarykově náměstí v centru města. Na své si přijde opravdu každý – kreativci i sportovci si zajisté vyberou z široké nabídky workshopů, nebude chybět ani skvělá hudba, soutěže nejen o lístky na Majáles, naše univerzitní pivo IQač, ale těšit se můžete třeba i na program Japonského centra.
Toho bohdá nebylo, aby studenti ze zahájení Majálesového měsíce před půlnocí utíkali! Na bohatý odpolední program plynule naváže tradiční TOUR DE PUB. Pro zvídavé nováčky i protřelé majálesové veterány budou opět připraveny mapky – vyražte omrknout vyhlášené ostravské podniky!
Mozkové závity si procvičíte už 9. dubnaDOCKu, kde vás čeká proslulý Majálesový Quiz o skvělé ceny. Zbrusu nový přírustek doprovodného programu Majálesu bude slavnostně odhalen 17. dubnaPolo Caffé – těšit se můžete na Blabla Fórum, kde se dozvíte perly ze zákulisí tří kultovních ostravských festivalů: Majáles, Beats for Love a Rainbowrun.
To rozhodně není všechno! O dalším programu vás budeme již brzy informovat – mezitím můžete nahlédnout pod pokličku ostatních připravovaných akcí. Už jste slyšeli třeba o projektech #PodejLžičkuPoděkuj či Ostravská jde na dřeň?
Lístky na Majáles můžete zakoupit online či osobně na následujících místech:

• Ostravské pobočky charitativního obchodu Moment
  • CøKafé (centrum města i Poruba)
  • Colliery Crossfit Ostrava