Infoschůzka? Žádné nudné setkání.

Autor: Jakub Galia , 20. 9. 2018

Žádné sáhodlouhé proslovy. Prostě IQač zdarma, hromada užitečných informací a setkání s dalšími spolužáky. To je Infoschůzka, kterou pro vás chystá studentská organizace younie ve spolupráci s Ostravskou univerzitou na 3. října ve dvou časech, a to od 13:00 a 15:00 v budově B aula na ulici Českobratrská 16.


Nečekejte žádné dlouhé proslovy a nepodstatné informace. Bude to přátelské a neformální setkání všech prváků, které bude okořeněné o pivenku zdarma. Studenti budou mít možnost dotázat se na vše, a to buď starších kolegů, nebo oficiálních zástupců univerzity. Na infoschůzce zazní důležité informace o kreditech, zkouškách, stipendiích a výjezdech do zahraničí. Akce je pořádaná studentskou organizací younie, a proto se nebude hovořit pouze o studijních záležitostech. Organizátoři vám postupně představí i noční, studentský život a akce, které pořádají. Infoschůzkou to ale nekončí. Večer se totiž koná první velká akce younie – Vítání prváků!

Neváhejte a přijďte. Celá Younie už se na vás těší ve středu 3. října od 13.00 a od 15.00 v budově B aula na ulici Českobratrská 16.