Bitva O pohár Ostravské univerzity, to je utkání pěti středních škol a zároveň velkolepá show, která letos rozbouří City Campus Ostravské univerzity, a to 28. června. Soutěží se nejen o samotný pohár a hodnotné ceny, ale zejména o prestiž střední školy. Pozor, svou školu do Bitvy můžete registrovat už jenom do 31. května.

V Bitvě studenti musí prokázat své vědomosti, kreativitu, pohybovou zdatnost, a hlavně týmového ducha. To jsou čtyři základní atributy, které mohou přinést vítězství v Bitvě O pohár Ostravské univerzity, ve které se soutěží o sportovní vybavení, praktické workshopy pro studenty i další ceny v hodnotě přes 200 tisíc korun.

Každoročně se v bitvě utká pět středních škol, které se do ní probojují z prvního, výběrového, kola. Některé školy se v bitvě úspěšně drží již několikátým rokem, jiné se v ní střídají. Každý rok se ale vybírají nově, nic není dáno a kterýkoli nováček může rázně zamíchat kartami!

Podrobný návod, jak se do bitvy přihlásit, najdete na této stránce. Stačí vyplnit přihlášku, natočit motivační video dle letošního tématu Quo vadis, včas obojí zaslat na adresu pr@osu.cz, a jste ve výběru. A pokud vaše video oslní porotu, probojujete se až do battlu v novém City Campusu, kde proslavíte svou střední školu před zraky stovek dalších studentů a tisíců diváků.

Sledovat tuto soutěžní vřavu jsou zváni všichni, maximální odhodlání a napínavé souboje vás vtáhnou do děje raz dva. Poté, co jeden z týmů dosáhne slastného vítězství, čeká na všechny návštěvníky nabitý hudební, sportovní i diskuzní program.

Neváhejte se přihlásit, natočení videa vám může zabrat doslova pár vteřin – zásadní je totiž nápad, nikoli kvalita záznamu nebo profesionalita zpracování.