Reprezentační ples Ostravské univerzity se konal ve Starých koupelnách DOV pošesté. Na akci jsme využili příležitosti a poděkovali končícímu rektorovi Janu Latovi za jeho osmileté působení ve vedení univerzity. Celou akcí nás provázel herec divadla Mír a Národního divadla moravskoslezského Vladimír Polák.

V hlavním sále jste tančili na skvělou hudbu Big bandu Ostrava!!! s Tomášem Savkou a Danielou Kupčíkovou a rozbalili jste to i na Rock & Roll Bandu Marcela Woodmana. Svými triky tu nadchl hosty kouzelník Karel Pomahač.

Dolní sál postupně ovládly kapely Windy a pražská Kobra Party Band Universal. Hosté si tu zkusili taneční workshop s taneční školou Swingville. Do pozdních nočních hodin udržela tanečníky v kole dvojice DJ Dr. Zeppelin a Radim Nowak svižnou kombinací elektra a živého saxofonu.

Všichni hosté se s nadšením zapojili do půlnoční losovačky a těšili se dárky jako „Balíček na cestu z plesu“, „Ostravská noc v záři reflektorů“ nebo na „Božské vychytávky do domácnosti“.

Za dárky děkujeme našim štědrým partnerům!

Foto: Filip Zvěřina