Dva měsíce prázdnin na Taiwanu – pod hladinou i nad ní

Autor: , 20. 12. 2017

Zvu vás na poutavé vyprávění našeho oceánologa prof. Zdeňka Ďuriše o dvouměsíční pracovní stáži na Taiwanu, kam jel společně se dvěma našimi studentkami doktorského studia...

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdeněk Ďuriš z Katedry biologie a ekologie PřF OU, profesor mořské biologie, špička ve svém oboru, patří mezi 10 oceánologů světa, kteří objevují úplně nové druhy krevet, potápí se v tropických i arktických vodách. Tentokrát ho na vědecko-výzkumné cestě na Taiwan doprovázely dvě studentky Ph.D. studia Katedry biologie a ekologie PřF OU.

Jelikož je jeho vyprávění o dost delší, než je povolený počet znaků na OUaLIVE a nechci text zkracovat, dovoluji si přesměrovat vás na článek na webu PřF OU, v němž najdete i fantastickou barevnou fotogalerii… 🙂