Poradenské a kariérní centrum spojilo své síly s Univerzitní knihovnou a společně si pro vás vytvořili „Studijní čtvrtky“. Ať už jste prváci nebo zkušení mazáci, pomohou vám usnadnit práci i adaptaci na vysoké škole – představí vám techniky na vylepšení studia, kariéry i duševního zdraví.

Jak to všechno vzniklo?

V Poradenském a kariérním centru nás zajímá, co zajímá vás studenty. Snažíme se vám poskytnout odpovědi na vaše problémy, s nimiž se během studia potýkáte, či na nezodpovězené otázky, kvůli kterým ve studiu tápete.

Podle vaší poptávky sestavujeme na míru workshopy – probíhají každý čtvrtek (a jednu středu) a jste na ně všichni srdečně vítáni. Rádi vám pomůžeme!

Zaujala vás některá témata? A co dál? Je to jednoduché. Každý čtvrtek patří od 14:30 hodinu a půl dlouhému kurzu na různá témata týkající se studia či studentského života. Kurzy jsou otevřeny všem, nejen studentům OU, ale i běžným návštěvníkům Univerzitní knihovny.

Proč se účastnit?

V rámci těchto informacemi nabitých workshopů máte jedinečnou příležitost se nejen dozvědět spoustu praktických informací, ale také seznámit se s dalšími studenty. Zjistíte tak, že ve svých problémech zdaleka nejste sami.

Všichni jsme na stejné lodi a úkolem Poradenského a kariérního centra je pomoci vám zdárně doplout do cíle – tedy k titulu. Chtěli bychom poznamenat, že údělem studia nemá být jen jej přežít, ale také si jej užít! Věříme, že díky našim workshopům hravě zvládnete obojí.

Pro ty z vás, kteří se zúčastní osmi workshopů z našeho desatera, navíc čeká malá odměna.

Vstup je zdarma, nutná je jen předchozí registrace. Efektivně studovat začínáme už od října.

A jak se registrovat?

Jednoduše prostřednictvím platformy JobTeaser. Více informací k jednotlivým čtvrtkům najdete vždy na Facebooku nebo Instagramu Poradenského a kariérního centra OU.