Na čem (se) smaží Indonésie – pozvánka na vernisáž i výstavu

Autor: , 31. 10. 2016

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity a Studentská organizace SOVA ve spolupráci s Koalicí proti palmovému oleji srdečně zvou širokou veřejnost a zaměstnance i studenty OU na putovní výstavu s názvem Na čem (se) smaží Indonésie.

Hlavním tématem výstavy “Na čem (se) smaží Indonésie” je život domorodých obyvatel Indonésie, především kmene Suku Anak Dalam (Děti lesa), ve stínu rozrůstajících se plantáží palmy olejné. Nenechte si ujít unikátní možnost prohlédnout si krásné fotografie zbylé indonéské přírody a dozvědět se více o dopadech pěstování palmy olejné.

Vernisáž výstavy proběhne v pondělí 7. listopadu 2016 od 18.00 hodin v atriu budovy Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity ve Slezské Ostravě, na ulici Chittussiho 10. Úvodního slova se ujme Mgr. Adrián Czernik, známý biolog a znalec přírody. Malé občerstvení bude zajištěno.

Výstavu je možné shlédnout v atriu budovy PřF OU ve Slezské Ostravě od 7. do 24. listopadu 2016.

Brožura “Na čem (se) smaží Indonésie”:

Stáhnout (PDF, 4.3MB)

Další informace.