Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Rektor Jan Lata zve všechny zaměstnance Ostravské univerzity na společenský večer spojený s dobrou večeří i netradičními zážitky. Bude se konat 2. října v prostorách Galerie PLATO – tedy v bývalém Bauhausu v centru Ostravy (Janáčkova 22). Galerie PLATO pro vás bude otevřená od 17 hodin, v 18.15 hodin bude zahájena slavnostní večeře.
Můžete se těšit na gastrozážitky v podání vybraných ostravských šéfkuchařů a cukrářů a výborné víno i pivo. Pro zájemce jsme zajistili prohlídky Galerie PLATO, a to v přítomnosti toho nejpovolanějšího: jejího ředitele Marka Pokorného. A nebude chybět ani zážitkový workshop: třináctinásobný držitel světových rekordů ve svém oboru vám představí umění kouzlit z bublin tvary a vzory, které vás ohromí. Po představení Matěje Kodeše, který se řadí mezi světovou bublinářskou špičku, budete mít sami příležitost si takové kouzlení vyzkoušet.
Podrobný program: 
17.00 / Otevření prostor Galerie PLATO, registrace hostů
17.15 / První prohlídka Galerie PLATO s ředitelem Markem Pokorným
18.15 / Úvodní slovo rektora Ostravské univerzity
18.30 / Zahájení společné večeře zaměstnanců Ostravské univerzity
19.18 / „100 let republiky v Ostravě“
19.30 / Sladká tečka
20.18 / BubbleShow světového rekordmana Matěje Kodeše
20.45 / Druhá prohlídka Galerie PLATO s ředitelem Markem Pokorným a workshopy kouzlení z bublin
Registrace – jen do 27. 9.! 
Registrace na Večeři zaměstnanců je možná online přes Portál OU (klikněte zde). Registrační poplatek potom můžete zaplatit převodem z účtu. Pokud je to pro vás z nějakého důvodu problematické, existuje doplňková možnost registrovat se u těchto pověřených osob:
– FU: Hana Koudelná,
– FSS: Monika Zielonková,
– FF: Yvetta Jurová,
– PřF: Lucie Žárníková,
– PdF: Michaela Zmrzlíková,
– LF: Helena Vávrová,
– Fakultní nemocnice Ostrava: Michaela Baďurová,
– Rektorát: Anna Štarhová.
Registraci proveďte nejpozději do 27. 9. 2018. Večeře i veškerý další program je pro zaměstnance zdarma, je potřeba uhradit jen symbolický registrační poplatek 25 korun. Podrobnější informace naleznete v pozvánce, která vám bude doručena vnitřní poštou.
Budeme se na vás těšit!
Vaše Centrum marketingu a komunikace

Stáhnout (PDF, 189KB)