Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Není nad dobrou akci s dlouhou tradicí. Srdečně zveme všechny studenty i zaměstnance Ostravské univerzity, jejich blízké a přátele na Spring Party – beach volejbalový turnaj, který se každý rok koná ve sportovním areálu na Varenské.
„Letošní ročník jsme přesunuli na 1. června z důvodu nepříznivého počasí, které nás už třetím rokem provázelo v měsíci dubnu,“ říká organizátor Adam Motyka.
Pokud máte chuť se zúčastnit, registrujte se co nejdříve na emailu springpartysm@gmail.com – prvních 20 registrovaných týmů, které zaplatí startovné, dostanou při registraci tradiční dárek: pivo pro celý tým! Soutěží čtyřčlenné týmy (minimálně 2 ženy). Startovné je 400 korun na tým, turnaj bude probíhat od 14 hodin a registrace týmů na místě od 12.30.
Po turnaji je připravená také tradiční afterparty s Dj Shirakem, na které můžete zapít vítězství (nebo alespoň nějaký povedený zákrok) a taky protančit střevíce – třeba i s profesionálními tanečníky! Tak neváhejte a hlaste se, jako každý rok to bude stát za to.
Poděkování patří partnerům akce: BKB Betal, Fitpark, Ollies, Pikolo Kafe, Le Salon a Red Bull.