Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Spolek Rozjeď se je dlouholetým pořadatelem již tradičních příměstských táborů v Ostravě a přilehlém okolí pro děti od 6 do 12 let. Rodiče si každý rok mohou pro své čilé ratolesti vybrat z pestré nabídky tematicky zaměřených týdenních táborů, jež probíhají pod vedením kvalifikovaných a zkušených lektorek a lektorů. Na své si přijdou všichni malí dobrodruzi, sportovci i milovníci dobrého čtiva. Tento rok se ponese nejen v duchu knižních hrdinů ze světa Harryho Pottera či Středozemě, ale nebude také chybět ani na paddleboarding, lezení na stěně a CrossFit. Děti čeká intenzivní nabitý program plný pohybu, her, nových kamarádů a nezapomenutelných výletů s důrazem na pobyt v přírodě.

Zaměstnanci Ostravské univerzity mohou využít speciální nabídku, díky níž zaplatí za příměstský tábor pouze 1 800 /dítě. Zájemci naleznou slevový kód na Portále OU v sekci Nabídka pro studenty a zaměstnance.

Podrobné informace i průběhu a harmonogramu táborů naleznete zde.

Informace o spolku Rozjeď se jsou k dispozici zde.

V případě dotazů se můžete obrátit na Mgr. Martinu Hoňkovou z Centra marketingu a komunikace OU (martina.honkova@osu.cz; tel.: 553 46 1328).