Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Společnost NEWTON Media ve spolupráci s Ostravskou univerzitou chystá University Morning at NEWTON Media – setkání zástupců společnosti a jejích odborníků se studenty Ostravské univerzity, kteří uvažují o kariéře v oblasti monitoringu médií, mediálních analýz a souvisejících oborech, jako jsou zejména IT (software development) a obory přesahující do sociologie, žurnalistiky, politologie, sociální geografie, managementu a dalších. University Morning at NEWTON Media se bude konat 19. 10. od 10:30 v sídle společnosti v Praze.
Dopoledne v NEWTON Media se bude skládat z úvodního představení společnosti NEWTON Media a problematiky, kterou se společnost zabývá, včetně aktuálních trendů v oboru media intelligence. Hlavním řečníkem bude Lucie Geislerová, vedoucí mezinárodního oddělení sídla společnosti v Praze. Následovat bude setkání se zástupci některých sekcí společnosti pro konkrétní aktivity, kteří budou vybráni „na míru“ na základě profilů a zájmu účastníků, kteří se na akci přihlásí. Tato část bude zahrnovat tzv. Q&A session, včetně otázek aplikovaného výzkumu. Rovněž bude možnost setkat se s manažerem Human Resources, se kterým budou mít účastníci příležitost projednat konkrétní oblasti a pracovní pozice v NEWTON Media.
University Morning at NEWTON Media je určeno z důvodu zajištění alespoň minimální odbornosti pro studenty, kteří mají bakalářský stupeň studia již za sebou. Celé dopoledne bude probíhat v anglickém jazyce, proto zvažte své jazykové znalosti. Akce proběhne pouze v případě, že se přihlásí alespoň 15 studentů. Maximální kapacita je 35 účastníků, proto s přihlášením dlouho neotálejte. Deadline pro podávání přihlášek je 9. října do 16:00. Přihlášky v podobě jména, příjmení, studijního čísla, studovaného programu/oboru a profesními zájmy zasílejte v .doc(x) či .pdf na email jan.fric@osu.cz, nejlépe doprovázené strukturovaným životopisem a krátkým motivačním dopisem, které budou předány společnosti, pokud byste již nyní měli vážnější zájem dozvědět se více o možnosti práce pro NEWTON Media. Na uvedený email se obracejte i s veškerými případnými dotazy ohledně konání akce. Na místo konání se každý z účastníků dopraví individuálně.
Nenechte si ujít jedinečnou možnost nakouknout do sídla NEWTON Media, dnes již mezinárodní společnosti s českým původem, která se vyznačuje vysokou profesionalitou ve svém oboru a která působí v 9 evropských zemích. Nedávno v podobném formátu navštívili společnost například studenti z University of Idaho, o jejichž návštěvě NEWTON Media si můžete přečíst zde: https://www.newtonmedia.cz/cs/novinky/novinky/idaho.
Více informací o společnosti naleznete na https://www.newtonmedia.cz/.

Setkání NEWTON Media se studenty University of Idaho


POSTER IN ENGLISH