Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity (PřF OU) připravila do programu EKOFILMU tyto akce:

  • Ve čtvrtek 2. 10. od 19 hodin v Domě kultury Akord bude na vzpomínkovém večeru k Ekofilmu jedním z hostů dr. Zdeněk Majkus, který je dlouholetým významným pracovníkem naší katedry biologie a ekologie a zároveň patří k historii Ekofilmu
  • V pátek 3. 10. se bude konat od 9.00 do 14.30 hod v učebně M427 budovy PřF OU na ulici Chittussiho 10 konference „Voda nad zlato“. Cílová skupina posluchačů je každý se zájmem o životní prostředí z řad veřejnosti, studentů, ale i odborníků. Příspěvky na konferenci budou přednášet jak pracovníci Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity, tak externí odborníci.
  • V sobotu 4. 10. od 9.00 do 17.00 hod na Hlavní třídě v Ostravě – Porubě budou studenti katedry chemie PřF OU v jednom ze stánků Ekopouti předvádět atraktivní chemické pokusy – každý návštěvník si bude moct sám tyto experimenty vyzkoušet.
  • Po celou dobu konání EKOFILMU bude v atriu budovy PřF OU na ulici Chittussiho 10 veřejnosti přístupná výstava fotografií „Voda v tisíci podobách“. Tato výstava potrvá až do 31. října 2014.

Nabídka letošního jubilejního ročníku EKOFILMu je úžasná – přijďte se bavit i vzdělávat! Podrobný program a informace k EKOFILMU.