Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Ve čtvrtek od 16:00 dorazte na první byznys kurz svého druhu s lektorem a podnikatelem Jakubem Tížkem z PODNIKNI TO, který vám pomůže krok za krokem přetvořit váš nápad v reálný byznys. Minimum teorie, maximum praxe. Bude to dřina, ale i zábava. A pokud nemáte žádný podnikatelský záměr, pomůžou vám ho vymyslet.
Stačí se zdarma registrovat zde:

> > > > > > > > > > REGISTRACE < < < < < < < < < <

A co všechno vás čeká?
Lektor vám pomůže najít kvalitní byznys nápad a poradí, jak s ním pracovat. Následně společně tento nápad přetvoříte v reálný záměr. Nebylo by to ale úplně ono, kdybyste si tento záměr neotestovali “naživo“ přímo u cílové skupiny.  Bude tvůj záměr tak dobrý, že na něm budeš vydělávat? Jsme si jisti, že ano!  Jenom tohle ale stačit nebude. Naučíte se o marketingu, obchodu, ale i o finančních zdrojích pro nově vznikající podnikání. Aby bylo celé počínání více objektivní, vaše nápady ohodnotí také hosté, od kterých dostanete zpětnou vazbu a dozvíte se, jak se svým počinem pokračovat dále. Více o akci se dozvíte v události na facebooku zde.
Lektor Jakub Tížek
Od 26 let řídí společnost FairList a James Grant, které založil během studia. Současně pomáhá začínajícím podnikatelům s rozjezdem vlastních firem. Sám o sobě na webu říká: „Je to už hodně let, co dělá podnikání můj život svobodný a nezávislý. Za tu dobu jsem se naučil, že při správném postupu jde o cestu bezpečnou, která je přístupná komukoliv, a to bez ohledu na peníze, zkušenosti nebo čas. Proto jsem se rozhodl předávat své zkušenosti ostatním a pomáhat s rozjezdem jejich vlastních projektů i firem.“
A teď je to na vás. Vydáte se cestou svobodného podnikání? Přetavíte svůj sen v byznys?
KDY: 7. března od 16:00
BUDOVA: B, Českobratrská 1182/16
UČEBNA: Aula Ostravské univerzity