Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

„V reakci na nouzová opatření přijatá vládou České republiky a obavám z šíření koronaviru se letošní 26. ročník Majálesu Ostrava 2020 přesouvá. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců a dalších účastníků, kteří jsou do realizace festivalu zapojeni, je pro nás na prvním místě,” vzkazují organizátoři Majálesu Ostrava v tiskové zprávě, kterou zveřejnili 2. dubna na webu majalesostrava.cz.
Majáles, tedy tradiční studentská oslava jara a studentského života, se tak namísto plánovaného květnového termínu uskuteční až 16. září 2020 na stejném místě, a to na Slezskoostravském hradě.
Hudební program zůstává prozatím beze změny, headlineři letošního Majálesu nový termín potvrdili. Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a ti, kteří se v září akce nebudou moci zúčastnit, bude nabídnuta od 20. dubna 2020 do 10. května 2020 možnost vrácení peněz. Online vstupenky bude možné vrátit na emailové adrese objednavky@tickito.cz a offline vstupenky na emailové adrese prezident@younie.cz . Otázky na nejčastější odpovědi spojené s posunem termínu Majálesu pak najdete zde.
Další informace pak můžete sledovat na Facebookové události nebo na webových stránkách Majálesu.
Organizátorům, kteří jsou mnohdy také studenty Ostravské univerzity, držíme palce a přejeme hodně sil!