Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

„Na střední škole jsem býval šprt a svědomitý žák. V oboru pedagogiky jsem odmaturoval se samými jedničkami. Pedagogika vždycky byla a pořád je moje oblíbená věda. A jelikož její studium na VŠ nabízí nesčetně více možností, rozhodl jsem se jich využít – a tak jsem odjel lovit norky,“ začíná své povídání Adam Podaný, člen International Student Club Ostravské univerzity a také váš průvodce po Norsku na dalším „Cestovatelském večeru na Fildě“. Ten se bude konat 13. dubna 2016 v klubu StudentOFF při Filozofické fakultě Ostravské univerzity.
Čekají na vás zajímavosti, zkušenosti, pikantnosti a spousta zážitků – zkrátka neformální, přátelské, a vůbec-ne-dokumentární povídání o „lovu norků“, jak Adam přezdívá svou tříměsíční pracovně-studijní stáž v Norsku.
„Pro budoucí pedagogy může být zajímavé to, co ovlivnilo můj profesní pohled a přístup ke vzdělávání. Ostatní zvědavci nahlédnou do soukromého života mladého Čecha v Norsku,“ dodává Adam.
Přednáška je další z cyklu „Cestovatelských večerů na Fildě“, které letos společným silami odstartovali studenti z International Student Club OU a Studentské komory Akademického senátu FF OU. První z nich vzala návštěvníky na cestu po Kanadě, na té druhé zamíříme právě do Norska. Data dalších cestopisných večerů naleznete níže v tomto příspěvku.
27. 4. – Litva, Eva Habrnalová
11. 5. – Belgie, Lenka Barišová
25. 5. – Francie, Andrea Pěchová