Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Moravskoslezský kraj i letos hledá schopné ženy a dívky, které se nebojí chopit se příležitosti, a Ostravská univerzita se připojuje! Moc dobře víme, že i naše akademická půda oplývá velkou spoustou talentovaných vědkyň, myslitelek, vizionářek i žen a dívek, které se aktivně angažují v neziskovém sektoru. Právě těm je určena soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje, jejíž smyslem je vyzdvihnout jejich dosažené úspěchy, snahy a nasazení, a podpořit rozvoj jejich aktivit do budoucna. Vítězka získá celkem 100 000 Kč určených na další vzdělávání, formování osobní image a podporu obecně prospěšných aktivit. Přihlásit se můžete až do 22. září 2019, ale pouze do 9. září 2019 je možné nominovat kteroukoli ženu či dívku z vašeho okolí, která splňuje níže uvedené podmínky.
Soutěžit je možné buďto v kategorii Manažerka nebo Výjimečná studentka – tedy studentka, která vyniká ve svém oboru, reprezentuje danou organizaci na domácí či zahraniční půdě, zapojuje se do dění kolem sebe či vykonává činnost prospěšnou pro občanskou společnost. Dámy, jež by se rády ucházely o vítězství právě ve studentské kategorii, by měly splňovat následující podmínky:

  • zletilost
  • trestní bezúhonost
  • prezenční studium na SŠ/SOŠ/VOŠ/VŠ, popřípadě doktorské studium na škole se sídlem v Moravskoslezském kraji
  • vynikající výsledky v oboru

Registrovat se můžete na tomto odkaze, kde taktéž naleznete další relevantní informace. S přihláškami neotálejte – my víme, že na to máte!