Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Letošním ústředním tématem je #budoucnostuzzijeme, kterým se pořadatelé snaží upozornit na neustálou potřebu flexibilně reagovat na změny pracovního trhu.
„Studenti si tady můžou prokonzultovat své životopisy a LinkedIn profily, dále je na místě fotografka a vizážistka k focení na CV. Chybět nebudou ani konzultanti, za vyzkoušení stojí určitě pracovní pohovor na nečisto v českém a anglickém jazyce. Myslím si, že tohle využijí všichni studenti napříč obory a fakultami,“ uvedla část programu manažerka Kariéry PLUS Alice Šustková.
Všechny tyto služby jsou pro návštěvníky veletrhu zdarma a není potřeba se na ně registrovat. Novinkou letošního veletrhu je Angličtina improvizační metodou, na kterou je ale registrace povinná (více zde: http://www.karieraplus.cz/cz/pro-navstevniky/program/).
Říkáte si, kde se vám bude dobře pracovat a kam nejlépe zapadnete? Jaké jsou rozdíly ve fungování úřadu, korporátu a ve vlastním podnikání? „Pro studenty bude zajímavé vyslechnout si, jaké jsou možnosti, specifika a podmínky práce pro všechny typy prací. Z každé oblasti jsme si pozvali hosty, kteří díky svým zkušenostem studentům přiblíží a odhalí, pro co se hodí,“ upřesňuje Šustková a zároveň zve na debatu s názvem „Úřad, korporát, volná noha – kam se hodím?“.
Pro všechny se chystá pestrá nabídka zaměstnání, brigád, stáží a trainee programů. Kromě stálých vystavovatelů přibude letos i řada nováčků. Dohromady to čítá 103 vystavujících firem napříč všemi obory.
Hvězdou veletrhu bude letos Rostya Gordon Smith, která si připraví téma „Budoucnost už žijeme“. Tato dáma se spoustou zkušeností působí v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Působila ve vrcholových pozicích velkých koncernů i mezinárodních podniků. Ve své přednášce vám prozradí možnosti, kompetence a osobní přístupy, které mladá generace potřebuje k osobnímu a profesnímu úspěchu.
Veletrh Kariéra PLUS se probíhá v úterý 13. března od 9:00 do 15:00 a pro návštěvníky je vstup zdarma. Určený je pro všechny studenty a absolventy moravskoslezských vysokých škol. Pro aktuality sledujte facebook veletrhu (https://www.facebook.com/karieraplusostrava/) a instagram (https://www.instagram.com/kariera.plus/).