Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Když jsme IQač v říjnu křtili na happeningu JSME OSTRAVSKÁ!, ani nás nenapadlo, že by celých 1 000 litrů tohoto chytrého piva mohlo zmizet během pouhých pár dní. „Po IQači se zaprášilo, už pár dní po křtu nebyl k mání ani v ostravském Pivovarském domu, kde jej pro nás uvařili. Nechtěli jsme ale, aby zevšedněl, proto jsme se rozhodli s další várkou vydržet až do plesové sezony,“ říká Veronika Snopková, prezidentka Stavovské unie studentů Ostrava, která za touto originální iniciativou stojí.
První možnost dát si znovu IQač, tedy dvanáctistupňové pivo vylazené ginkgo bilobou a uvařené přímo na míru našim studentům, budete mít na plese Stavovské unie studentů Ostrava, který se bude konat 12. února 2016 a následně také na Reprezentačním plese Ostravské univerzity přesně o týden později.
Poté IQač najdete ve studentském klubu Áčko na hladnovských kolejích, ve Voliéře při Filozofické fakultě OU a také v jedné z hospod Pivovarského domu Ostrava – U Skákavého poníka nebo u Hobita. A není vyloučeno, že se objeví také v porubské Kurnik Šopa Hospodě.
Nenechte si IQač „odtéct“ a už teď si do diáře zapište oba termíny únorových plesů! Těšíme se na vás i na IQač.