Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Ahoj! Halloween se blíží a určitě by byla škoda nepotkat spoustu halloweenských masek a neužít si tuto děsivou atmosféru. Proto tě Stavovská unie studentů Ostrava srdečně zve na svou akci – hororovou party Bloody Halloween, která se letos nově koná v centru v jinak opuštěném Hotelu Palace. Vytvoř si masku, vezmi kamarády, se kterými omrkneš běžně nedostupné prostory, a užiješ si přitom prvotřídní zábavu! Masky mají při vstupu cenové zvýhodnění, tak se ukaž a předveď něco kreativního.
Prostor ožije v duchu různých stylů hudby. Hlavní kapelou budou Slutocasters z Polska, kteří si speciálně pro tento koncert připravili tři nové písně. Dále to přijede rozbalit dvojice Space Love z Prahy a také budete moci vidět ostravské DJe MTTHS, Hlavkuse a Mektra.
Necháváme si záležet na výzdobě, která je neodmyslitelnou součástí této party, takže se můžeš těšit na super kulisy. Tématem jsou duchové a historky o nich – ty si budeš moci přečíst a určitě tě nenechají v klidu! Připravili jsme pro Tebe také UV show, tanečnice, facepainting, kde si můžeš nechat šikovnou slečnou namalovat tematický obličej, beerpong, unikátní autorskou projekci a promítání starých hororových filmů. Na baru na Tebe budou čekat mimo jiné strašidelné nápoje.
Zajímavých a nevšedních věcí, které si na akci můžeš užít, bude spousta, tak přijď strávit ojedinělý večer 27. října do Hotelu Palace.
Těšíme se na Tebe!
Více informací na facebookové události Bloody Halloween vol. III.