Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

10. a 11. června 2017 se bude v Dolní oblasti Vítkovice konat Garden Food Festival, festival dobrého jídla, který je letos poprvé i v Ostravě. V čele se šéfem Zdeňkem Pohlreichem si všichni gurmáni přijdou na své: na místě bude dvacet vybraných restaurací z kraje, další zajímavé gastro koncepty z celé republiky, ochutnávky exotických jídel, hmyzí delikatesy, lanýže a ústřice, nejostřejší chilli světa, regionální speciality z farem, ale taky dílny a další atrakce pro děti.
Na podiu si můžete rozšířit své kulinářské obzory a doplnit mezery v gastronomickém vzdělání. Postupně se dozvíte například jak na ústřice, asijské pokrmy, slezskou kuchyni, poznáte poklady z Ceylonu a zažijete hmyzí show. Na podiu rozhodně bude na co se dívat.
K programu přispěje také Ostravská univerzita, která bude na místě se svým stánkem, ve kterém můžete soutěžit o ceny v kvízu Mysli smysly. Kromě toho zde bude probíhat také Food Photo Workshop s Karlem Kitou, který vás naučí pořídit fotky jídla jako z michelinského katalogu. Najdete nás na stejném místě, jako na Majálesu – přímo pod vysokou pecí (stánek č. 34 – viz mapka níže).
Více informací o akci najdete na webu Garden Food Festivalu nebo na facebookové události.