Zveme vás na Noc divadel

Autor: , 13. 11. 2019

Tento víkend v Ostravě bude patřit připomínce svobody a demokracie na všech frontách: Noc divadel můžete strávit s Ferdinandem Vaňkem.

Ostravské oslavy 30 let svobody a demokracie protkají také divadelní scénu. Zveme vás na Noc divadel s Ferdnandem Vaňkem, na které 16. listopadu můžete shlédnout hry Václava Havla, Jiřího Dienstbiera nebo Pavla Landovského. Podrobnosti o Noci divadel najdete na webu Národního divadla Moravskoslezského.

Do sametového hávu se ale oblékne i Ostravská univerzita – 16. listopadu se na Masarykově náměstí setkají současní studenti s těmi, kteří byli studenty během sametové revoluce. A 17. listopadu se Ostrava díky studentům Ostravské univerzity dočká své první připomínky sametové revoluce – originální pamětní deska bude položena na ulici Bráfova na rohu budovy Fakulty sociálních studií. Těšte se na neotřelý formát!

Podrobnosti o všech akcích, které Ostravská univerzita pořádá v rámci oslav 30. výročí svobody a demokracie, najdete v tomto článku na OU@live.