Vyzkoušejte si s Ostravskou univerzitou valentýnské tvoření v IKEA

Autor: , 3. 2. 2020

O víkendu od 8. do 9. února se opět potkáte v prostorech IKEA Ostrava s kreativními studenty Ostravské univerzity. Vytvořte si vlastní originální tašku metodou sítotisku nebo vyrobte v tvořivé dílničce valentýnské přání pro svého milého nebo milou.

Studenti Ostravské univerzity jsou připraveni pomoct vám s valentýnskými dárky. O víkendu 8. a 9. února mají totiž připravené workshopy se sváteční tématikou, radost můžete udělat ale i sami sobě. Plátěná taška už nemusí být nudným dárkem, když ji zkrášlíte metodou sítotisku některým ze zamilovaných motivů. Ty si už pro vás naši umělci přichystali. K tomu si v tvořivé dílničce pro (nejen) děti vyrobíte valentýnské přání na míru.

Workshopy jsou pro všechny návštěvníky IKEA Ostrava zdarma každý z těchto víkendových dnů od 10 do 18 hodin. Stačí najít ten správný byt a nakupování si zpestříte kreativní chvilkou.

Únorové workshopy jsou další z řady workshopů Ostravské univerzity v IKEA Ostrava, které jsou připravovány také na 14. až 15. března s jarní tématikou a dále na duben v polovině měsíce. Na lednových workshopech jste si mohli vytvořit placku (odznáček) s vlastním motivem nebo naučit děti tvořit záložky a točící se talíře z papíru.