Výprodej knih: Univerzitní knihkupectví se připravuje na rekonstrukci Mlýnské

Autor: , 5. 5. 2020

18. května vypukne historicky největší výprodej knih z produkce Ostravské univerzity. Čekají vás ceny od 10 korun a hlavně proměna Mlýnské na nový (nejen) studentský prostor.

Welcome centrum Ostravské univerzity na Mlýnské 5 v Ostravě čeká rekonstrukce.

Vizualizace: Univerzitní knihkupectví čekají velké změny. Rekonstrukce se plánuje na léto.

Rozsáhlá rekonstrukce, která se ve Welcome centru Ostravské univerzity připravuje na léto, promění přízemí budovy na ulici Mlýnské na prostor pro studenty i veřejnost. Vznikne zde nová studentská kavárna a univerzitní obchod, který kromě knih nabídne taky merch Ostravské univerzity založený na kvalitě a designu.

Kavárna vznikne v prostorách současné studentské místnosti dOUpě a bude sloužit zároveň jako neformální odpočinkový prostor pro studenty. Univerzitní knihkupectví se po rozšíření promění v nový obchod a také místo, ve kterém se budou konat kulturní a vzdělávací akce, jako například autorská čtení, diskuzní setkání s vědci, kreativní workshopy a podobně. V přízemí vznikne také zázemí pro Centrum Pyramida, které nabízí servis studentům se specifickými potřebami. Vizualizace připravované rekonstrukce najdete ve fotogalerii na webu univerzity.

Rekonstrukce přízemí Welcome centra vypukne už v létě, proto potřebuje stávající Univerzitní knihkupectví vyprázdnit své sklady. 150 titulů z produkce Ostravské univerzity proto bude od 18. května nabízet za extrémně nízké ceny – od 10 korun. Historicky největší výprodej bude probíhat fyzicky v obchodě (za stanovených hygienických podmínek dle aktuálních nařízení k tomuto datu) i prostřednictvím e-shopu Univerzitního knihkupectví.

Sledujte proto web Univerzitního knihkupectví i jeho facebookový profil, aby vám neutekly podrobnosti a vaše vytoužené tituly! Do výprodeje půjdou například knihy z produkce Filozofické fakulty, Pedagogické fakulty, Fakulty sociálních studií, ale také například propagační předměty Přírodovědecké fakulty.