Vítání prváků: studentský život začíná ve velké parádě

Autor: Jakub Galia , 24. 9. 2018

Hned ze startu školního roku si studentská organizace Younie přichystala pro ostravské studenty velkolepé přivítání. 3. 10. se koná Vítání prváků, u kterého se nejeden účastník zapotí.

Projít zkouškou ohněm. Tak by se dala nazvat první velká akce pro studenty: Vítání prváků, která se uskuteční ve středu 3. 10. v samotném srdci centra Ostravy. Vítat se bude celkem v pěti podnicích a postaví se proti sobě prváci a ostřílení mazáci. Úkolem každého z nich bude v co nejkratším časovém úseku obejít všech pět podniků a v každém z nich si dát pivo nebo jiný alkoholický nápoj. A o jaké podniky se vůbec jedná? Účastníci se mohou těšit na Radegastovnu na náměstí, Pivovarský dům, Barrák Music club a kouzelného Gustava. Poslední pátý podnik je Realita Gaming Bar. Zde si od alkoholu všichni odpočinou a místo piva si budou moci dopřát virtuální realitu, laser game nebo Playstation. Závěrečná afterparty se koná v Barrák Music club. Zde se následně vyhodnotí král/královna prváků/mazáků. O výbornou hudbu se postará ostravská DnB legenca Madface.

Nezapomeňte, ve středu 3. 10.  od 18h se centrum Ostravy naplní studentskou krví. Více informací najdete na facebookobé události zde.

>>> Infoschůzka pro prváky 3. 10. 2018<<<