Víkendový workshop s Batmanem.

Autor: Jakub Frank (PLATO) , 17. 10. 2018

Zveme vás na workshop s Jiřím Surůvkou (Fakulta umění Ostravské univerzity) 20. října v Galerii PLATO. Slibuje vyrábění batmanovských masek, skládání sociálně laděných rýmů se skutečným raperem a natáčení hudebního klipu.


Program galerie PLATO pravidelně nabízí víkendové workshopy, edukační programy a kreativní dílny vedené pořadateli kulturních akcí, pedagogy a umělci. Workshop připravený na sobotu 20. 10. povede Jiří Surůvka, vedoucí ateliéru Nová média na OU, a jak sám tvrdí, naučí vás, jak tvořit intermediálně i s bídnými prostředky.

Jiří Surůvka, intermediální umělec, performer a vysokoškolský pedagog je pevně spojen s ostravskou uměleckou scénou. Jeho schopnosti v roli vedoucího dílny pro umělce i neumětely můžete prověřit na workshopu Gesamtkunstwerk terrible! v galerii PLATO. Jiří Surůvka slibuje vyrábění batmanovských masek, skládání sociálně laděných rýmů se skutečným raperem a natáčení hudebního klipu. Bude se tvořit v surůvkovsky sarkastickém stylu, účastníkům PLATO slibuje nezapomenutelný zážitek a uvolnění nejhlouběji ukrytých záchvěvů kreativity. Dílna proběhne 20. října v prostorách bývalé prodejny Bauhaus a registrovat se na ni můžete na emailu info@plato-ostrava.cz.