ESN Ostravská sdružuje nadšence z řad studentů univerzity organizující neotřelé projekty a společenské události určené nejen zahraničním studentům z programu Erasmus. Organizace plní důležitou roli prostředníka mezi Ostravskou univerzitou a přijíždějícími studenty ze zahraničí, kterým pomáhá se začleněním do studentského kolektivu a formalitami spojenými s jejich pobytem. Členové tvoří skvělý tým, boří zdánlivě nezdolatelné kulturní bariéry i stereotypy a vytváří ideální prostředí pro navazování nových přátelství a poznávání různých stránek odlišných kultur.

Přidej se k nám do ESN Ostravská a zažij ten nejlepší studentský život, jaký si jen můžeš představit! Nečekej a přihlas se ještě dnes přes registrační formulář. Pro ty z vás, kteří ještě váhají, organizujeme už příští týden Den s ESN Ostravská.

Přijď nás poznat osobně, rádi ti přiblížíme naši činnost. Do diáře si zapiš úterý 2. dubna, mezi čtvrtou a šestou odpolední tě budeme čekat v S-zóně Ostravské univerzity (2. patro nad knihovnou v Bráfově ulici).

Proč se stát členem ESN Ostravská?

Akce, akce a zase akce
V ESN Ostravská nikdy není nuda! Plánujeme akce, které si zamiluješ, přispěješ svými nápady a vyzkoušíš si, jaké to je připravovat eventy. Příležitostí budeš mít více než dost, od mezinárodních večerů a kulturních výletů, až po sportovní dny a návštěvy útulků.

Poznáš lidi z různých koutů světa
Od Afriky přes Evropu až po Asii a Ameriku. S ESN Ostravská se seznamuješ s lidmi z celé planety. Každý den je příležitost poznat další přátele, jejich kultury a tradice a naučit se nový jazyk!

Zažiješ „Erasmus experience“ v Ostravě
Díky nám můžeš prožít všechny ty úžasné zážitky Erasmu, aniž bys musel opustit Ostravu. Ať už je to objevení nových kultur nebo prostě jen poznání dalších lidí, to vše je možné i tady doma. I když nemůžeš vyrazit na Erasmus+, s námi zažiješ atmosféru mezinárodního studia přímo v Ostravě.

Staneš se součástí našeho týmu
Hýříme energií, nápady a odvahou. Připoj se k mladému a kreativnímu kolektivu milujícího výzvy, který je otevřený novým nápadům. Zajímá tě PR, IT, HR nebo organizace eventů? V naší organizaci budeš mít možnost seberealizace v oblasti, která tě nejvíce baví a naplňuje.