Právě nyní se můžete hlásit na druhý ročník oblíbené Víkendové akademie, kterou pořádá Filozofická fakulta za podpory Moravskoslezského kraje. V rámci akademie je připraveno celkem 6 workshopů, kde si můžete vyzkoušet praktické dovednosti: jak napsat kvalitní a zajímavý životopis, jak správně prezentovat sám sebe a své schopnosti. Dozvíte se, s jakými variantami výběrových pohovorů se můžete ve firmách setkat a jak prakticky vypadají. Nanečisto si vyzkoušíte výběrové řízení formou Assessment Centre (AC) a Development Centre (DC), které společnosti v současnosti hojně využívají. Ukážeme základy projektového řízení i základní mechanismy začátků podnikání, jak si například zajistit a nastavit finance pro úspěšný podnikatelský start up.
Můžete absolvovat 1 až 6 různě tematicky zaměřených workshopů, které se konají ve čtyřech dnech, stačí si vybrat. Lektoři jsou z řad zkušených manažerů, kteří jsou nyní připraveni podělit se s vámi o své praktické rady a tipy. Jednotlivé workshopy vycházejí především z praxe, čeká vás proto řada reálných příkladů, diskuze i prostor pro dotazy. Workshopy se konají 2. – 3. a pak 16. – 17. listopadu, vždy ve společnosti HERTIN s. r. o.
Hlásit se mohou všichni studenti Ostravské univerzity, pro něž je víkendová akademie zdarma. Každý účastník akademie obdrží certifikát o absolvování, součástí kurzu jsou handouty a další materiály, které se budou rozhodně hodit. Do každého kurzu se může zapsat maximálně 30 studentů, proto neváhejte a hlaste se na adrese: petra.kantorova@osu.cz. Přečtěte si pečlivě přiložený program kurzu.
Druhý ročník Víkendových akademií pro studenty OU je financovaný v rámci projektu MSK “Podpora zvýšení připravenosti studentů OU na výkon profese a zvýšení jejich konkurenceschopnosti na trhu práce”. V roce 2017 byla akademie propagována i evropskou komisí #DiscoverYourTalent The European Vocational Skills Week 2017.

Stáhnout (PDF, 298KB)