VIII. ročník mezinárodních interpretačních kurzů v oboru klavír

Autor: , 9. 9. 2019

Kurzy budou probíhat na Fakultě umění od 25. do 30. října 2019. Součástí bude koncert lektorů, malý výlet a již tradiční závěrečný koncert účastníků kurzů.

Katedra klávesových nástrojů Fakulty umění pořádá již VIII. ročník mezinárodních interpretačních kurzů v oboru klavír na Fakultě umění Ostravské univerzity, který se letos uskuteční ve dnech 25. – 30. října 2019.

Lektory kurzů budou prof. František Malý z Hudební akademie múzických umění v Praze a interní pedagogové pořádající Fakulty umění – doc. Eliška Novotná, dr. Lukáš Michel, dr. Jana Vondráčková a MgA. Izabela Kožaná Manderla.

V rámci kurzů proběhne koncert lektorů z děl Vítězslava Nováka, individuální lekce, malý výlet a samozřejmostí je již tradiční závěrečný koncert účastníků kurzů.

Cena kurzů:

Aktivní účast:      2.000,- Kč

Pasivní účast:        800,- Kč

Více informací o přihlášení, programu a náplni naleznete na stránce: https://fu.osu.cz/23943/8-rocnik-mezinarodnich-interpretacnich-kurzu-v-oboru-klavir/

Těšíme se na Vás.