Vánoční koncert klavírního dua Novotná – Michel

Autor: , 2. 12. 2019

Na pódiu své umění na klavír rozehrají hned dvě významné osobnosti Fakulty umění, které patří dlouhá léta k nepřehlédnutelným klavírním interpretům našeho regionu, Eliška Novotná a Lukáš Michel.

Na slavnostní Vánoční koncert v pátek 13. prosince v 18 hodin Vás srdečně zve Katedra klávesových nástrojů Fakulty umění.

Koncert se uskuteční v komorním sále Fakulty umění,  který se nachází v budově na ulici Českobratrská č. 16 v Ostravě.

V podání vnikající klavíristky, laureátky celé řady českých i mezinárodních soutěží, Elišky Novotné, která působí jako docentka klavírní hry na Fakultě umění Ostravské univerzity a neméně skvělého klavíristy Lukáše Michela, vedoucího Katedry klávesových nástrojů na Fakultě umění, zazní díla Václava Jana Tomáška, Vítězslava Nováka, Bedřicha Smetany, Edy Drigy a Antonína Dvořáka.

Vstup volný

Budeme se na Vás těšit!