Máte chuť udělat něco pro své zdraví, společně si zasportovat a užít si aktivní den v příjemné atmosféře? V tom případě dorazte na Sportovní den Ostravské univerzity, který se bude konat v pátek 12. května v novém City Campusu OU. Akci pro Vás organizuje Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty ve spolupráci s Centrem marketingu, komunikace a popularizace OU. Zváni jsou všichni zaměstnanci a studenti univerzity.

„Připravena je celá řada sportovních aktivit – fotbal, beach volejbal nebo badminton, dále aerobik, sebeobrana či orientační běh. Vybrat si můžete také workshop gymnastiky, cvičení ve fitku nebo na lezecké stěně. Atraktivní volbou je pak pěší, vodácký nebo cyklistický výlet,“ uvádí koordinátor akce Dominik Šindler a dodává, že na závěr celé akce proběhne posezení s grilováním na střeše budovy sportu v City Campusu OU.

Kompletní program i výčet všech aktivit najdete v harmonogramu výše. Na workshopy a běh do schodů není potřeba se předem registrovat, u ostatních aktivit to prosím udělejte do středy 10. května 23:59. To učiníte v systému KSLP přes tento odkaz – zde se prosím registrujte pod svým pracovním či studentským emailem (@osu.cz / @student.osu.cz). Veškeré sportovní vybavení bude k zapůjčení na místě, vyjma náčiní na lezeckou stěnu.

Aktuální informace najdete na facebookové události, v případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátora akce Dominika Šindlera.