Univerzitní knihovna součástí Jsme Ostravská!!!

Autor: , 16. 10. 2015

Dne 7. 10. 2015 jsme vyrazili spolu s dalšími subjekty Ostravské univerzity do ulic, konkrétně na Masarykovo náměstí. Náš prostor, kde jsme mohli ukázat část našich služeb a prezentovat se, byl ve velkém stanu spolu s fakultami Ostravské univerzity.

Přinášíme fotoreportáž z akce Jsme Ostravská!!!, kde jsme prezentovali Univerzitní knihovnu. Mezi naše aktivity na stánku patřily:

• literární kvíz (soutěž o velmi pěkné ceny)
  • audiokoutek (2 pohodlné sedací pytle, hifi vež, sluchátka a audioknihy)
  • soutěž Odhadni váhu balíčku knih a hoď hastag #knihovnaosu na instagram
  • NEJ knihovny
  • občerstvení zdarma (čaj, čokoláda, káva-instant), knihovnické cupcakes, balené dobrůtky
  • propagační věci zdarma (letáčky, záložky, placky knihovny)
  • premiéru na akci Jsme Ostravská!!! mělo také promo video Univerzitní knihovny, užijte si jej 🙂

Knihovna – to není jen budova plná tištěných knih, ale také řada dalších služeb. Můžete  například využívat  online služby z domova nebo nás navštívit v rámci listopadových exkurzí Pod pokličkou knihovny. Připravili jsme pro Vás  listopadové Infoúterky-hodinové informační lekce.

Buďte v obraze a sledujte nás (Fb, Instagram, G+, web knihovny).

Jsme tady pro Vás a rádi Vám poradíme.

Děkujeme za Vaši návštěvu na stánku, za strávený čas s námi a srdečně se těšíme na Vaši návštěvu.

Univerzitní knihovna – Váš prostor (nejen) ke studiu.