Univerzitní knihovna na happeningu JSME OSTRAVSKÁ!

Autor: , 27. 6. 2016

V minulém týdnu proběhla skvělá akce Jsme Ostravská! a Univerzitní knihovna byla u toho. V typicky letním dni mohli návštěvníci našeho zázemí ochutnat knihovnickou bezovku anebo se posilnit knihovnickým štrůdlem.

Občerstvení přišlo vhod

Univerzitní knihovna a její fotoreportáž z happeningu JSME OSTRAVSKÁ!, kde jsme prezentovali naše služby a aktivity. Na stánku jste našli:

• tipovací soutěž Kolik váží balík knih (soutěž o prima ceny), vyplnilo 64 tipařů
  • kvíz Šifra mistra knihovníka (soutěž o prima ceny), vyplnilo 51 luštitelů
  • audiokoutek (2 pohodlné sedací pytle, hifi vež, sluchátka a audioknihy)
  • NEJ knihovny
  • občerstvení zdarma (čaj, čokoláda, káva-instant), knihovnický štrůdl, brownies či čokobuchta s ořechy, balené dobrůtky a především knihovnická bezovka, která v horkém dni přišla vhod 🙂
  • propagační věci zdarma (letáčky, záložky, placky a magnetky knihovny)
  • premiéru na akci JSME OSTRAVSKÁ! mělo také promo video studoven 🙂

Buďte v obraze a sledujte nás (Fb, Instagram, G+, web knihovny).

Děkujeme za návštěvu a nadšení ze soutěží, byli jste skvělí. Užijte si krásné prázdniny a dovolené.

Těšíme se na Vaši návštěvu, v září budeme nabízet opět sérii exkurzí Pod pokličkou knihovny.

Univerzitní knihovna – Váš prostor (nejen) ke studiu.