Za kariérOU rozhodně není obyčejný vysokoškolský pracovní veletrh. Je to třídenní online jízda, živý kariérní festival s našlapaným line-upem, nabitý osobnostmi a inspirací. Virtuální festivalové stánky UŽ ZÍTRA postaví nejen firmy, ale také školy a neziskové organizace.

Zaregistrujte se do virtuálního prostředí EVENTEE a buďte u toho.

Stáhněte si appku a vytvořte si svůj vlastní festivalový program. Přihlaste se do kariérního portálu JobTeaser, omrkněte profily firem a organizací a nezapomeňte se registrovat na pohovory „z webky do webky“. Nikde jinde nenajdete tolik optimisticky naladěných personalistů připravených naslouchat jako na Za kariérOU. Pobavte se se zástupci firem a najděte práci, brigádu, stáž nebo partnera pro vaši závěrečnou práci. Připravili jsme pro vás jednoduchý videonávod, jak se registrovat a oťuknout si fajn lidi, kteří do svého týmu hledají další fajn lidi.

Online festivalový areál otevře své virtuální brány už zítra 12. 4. v 9:00.

Kontakty jsou velmi cenným pomocníkem při hledání práce. Přijďte je získat, a ještě se u toho dobře pobavit. Ponořte se do hlubin trhu práce a zjistěte, jaký typ práce, organizace nebo úvazku je šitý vám na míru. A nebo se nechte inspirovat k vlastnímu podnikání. Přečtěte si i další důvody, proč využít festival Za kariérOU naplno.

Že zrovna práci nehledáte? I vám má Za kariérOU co nabídnou. Je to událost nabitá motivačními přednáškami a workshopy z oblasti osobního rozvoje a rozhovory se známými osobnostmi. Celý festival ve středu večer uzavírá živý online koncert.

Pokud stále váháte, podívejte se, co všechno jsme pro vás připravili:

PONDĚLÍ 12. 4.

ÚTERÝ 13. 4.

STŘEDA 14. 4.

Kompletní line-up najdete ve virtuálním prostředí EVENTEE. Stáhněte si festivalovou appku a vytvořte si svůj osobní program. Některé workshopy mají omezenou kapacitu, nezapomeňte se včas registrovat.

Kdo je připraven, není překvapen – podívejte se, na jaké věci si při online pohovoru dát pozor.