Konečně místo, kde jste přímo v centru dění. Do 10 minut pěšky nebo tramvají od kterékoli fakulty Ostravské univerzity, v klubech na náplavce, v obchoďáku s fitkem i kinem. Využijte toho, že se výjimečně uvolnily kapacity ve studentské rezidenci Kampus Palace přímo v centru Ostravy a zajistěte si lukrativní, a přesto velmi dostupné studentské bydlení.
„Kampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Součástí komplexu je také rychlý internet a prostory pro společenský život. K dispozici je kreativní společenská místnost, vnitřní dvorana, posilovna, kolárna a prádelna,” jmenuje Jitřenka Navrátilová, která má studentskou rezidenci na starost.
Koleje mají aktuálně volné kapacity, proto pokud hledáte dlouhodobé ubytování v Ostravě, neváhejte právě Jitřenku kontaktovat emailem na adresu jitrenka@kampuspalace.cz nebo telefonicky na 731068263.