Stáž v Rotterdamu: vydejte se za zkušenostmi!

Autor: , 26. 1. 2016

České centrum v Rotterdamu nabízí studentům humanitních oborů stáž v oblasti PR, marketingu, grafického designu a podobně. Pošlete svůj životopis do 12. února a vydejte se za poznáním nové kultury i pracovními zkušenostmi.

Jeďte do Rotterdamu na Erasmus+ a projděte se třeba i po Erasmus Bridge.

Zkušenosti ze zahraničí jsou k nezaplacení, ať už jde o studijní nebo pracovní stáže. A ta, kterou momentálně nabízí České centrum v Rotterdamu, může být pro mnohé studenty velmi zajímavá.

Jedná se totiž o práci v oblasti komunikace, takže stačí výborná znalost češtiny a angličtiny, zájem o kulturní dění, schopnost pracovat s počítačem a sociálními sítěmi a také chuť tvořit a být aktivní. Pokud toto splňujete, neváhejte a pošlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 12. února 2016 na email schenk@czech.cz (více informací níže v dokumentu PDF).

Jedná se o neplacenou stáž, ale v případě, že máte nárok na grant například z programu Eramsus+ nebo grant od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, pusťte se do zařizování. Bude to stát za to!

Podrobné informace:

Stáhnout (PDF, 302KB)