Speciální kouzlo Vánoc

Autor: , 1. 2. 2015

19. prosince se v K-Triu v Ostravě-Hrabůvce konal první ročník benefičního koncertu SPECIÁLNÍ KOUZLO VÁNOC, který se pořádal pod záštitou Katedry speciální pedagogiky a děkana Pedagogické fakulty Ostravské univerzity doc. Mgr. Tomáše Jarmary, Ph.D. Celý výtěžek akce byl věnován Dětskému centru Domeček, p.o., v Ostravě na koupi speciálního kočárku pro tělesně postiženou holčičku Sáru.


Do programu se zapojily nejenom studentky speciální pedagogiky se svým dramatickým vystoupením Divadla utlačovaných, ale i hudební skupina Mentallica z PRAPOS Ostrava, taneční soubor CDC HAZARD, mažoretky z klubu STARS Ostrava, dětský pěvecký sbor Čtyřlístek ze ZŠ Krestova a dvě dlouholeté přítelkyně v zajetí hudby (Markéta Kubalíková a Liliana Heczková). Na pódiu nechyběl ani  canisterapeutický pes.

Kouzlo Vánoc1

V rámci programu se návštěvníci mohli těšit také na doprovodný prodej. Mimo jiné si mohli zakoupit kalendář studentek speciální pedagogiky, který byl vytvořen speciálně pro tuto akci.

Kouzlo Vánoc6

Za celý tým chceme všem návštěvníkům, účastníkům a pořadatelům ještě jednou poděkovat nejenom za účast, ale také za štědré příspěvky a úžasnou atmosféru, kterou svou přítomností na akci vytvořili. Bez Vás by se tento den nestal tak kouzelným, jakým pro nás všechny byl. Budeme se těšit na další ročník!

autorka textu: Anna Meichsnerová