Ikonické prostory Hladnovských kolejí se promění v místo pro nezapomenutelnou poslední párty. Přijďte se v pátek 8. listopadu rozloučit s místem, které poskytlo střechu nad hlavou tisícovkám studentů ostravských vysokých škol! Vstupenka na akci přitom stojí pouhých 100 korun.

Akce se koná v pátek 8. listopadu od 16:30 na Kolejích Jana Opletala ve Slezské Ostravě. Vstupenku na akci zakoupíte online na této stránce.

Těšit se můžete na legendární Hladnovskou laťku nebo prohlídky míst, která běžně zůstávají na kolejích skrytá. Potravu pro hudebně náročné publikum poskytnou hned tři stage s multižánrovou nabídkou.

A co by to byl za mejdan, kdyby v tom nebyl namočený studentský klub Áčko. Vedle pásma přednášek se počítá s dojezdem večerní afterparty právě v legendárních prostorách Áčka.

Vzpomeňte s námi na dlouhou historii kolejí

Máte vlastní vzpomínky na chvíle strávené na kolejích? Podělte se o ně se všemi účastníky RozlOUčení! Pošlete nám všechno, co uznáte za vhodné ve spojitosti s kolejemi. Ať už jsou to vtipné historky, zážitky, zachycené všední momentky nebo videa z párty. Posílejte je na e-mailovou adresu vzpominkykoleji@gmail.com.

Všechny obdržené vzpomínky vytiskneme a vylepíme v prostorách kolejí, abyste je mohli během akce znovu prožít a třeba i objevit sami sebe na některé z nich.