„Tento rok pro nás je výjimečný, univerzita slaví 25. výročí založení, proto jsme se rozhodli i reprezentační ples udělat jiný než obvykle. Věřím, že se nám to podařilo co do prostoru i programu. Naší velkou chloubou je Janáčkova filharmonie Ostrava, ale i ostatní kapely jsme vybírali tak, aby souzněly s celkovou atmosférou plesu,“ uvádí vedoucí oddělení PR a marketingu Adam Soustružník s tím, že celý ples bude laděný do černobílé a proto i dress code je Black&White.
Staré koupelny provozu Hlubina, kde se ples bude 19. února 2016 konat, nabízí tři velké sály. Hlavní sál rozezní nejdříve Janáčkova filharmonie Ostrava tradičním valčíkem, waltzem či polkou. Ani po tomto dvouhodinovém tanečním maratonu ale nebudete chtít odpočívat. Po Filharmonii se totiž představí brněnská postfolková kapela Ponk, která v netradiční sestavě cimbál-kontrabas-housle doslova kouzlí z lidových písní současnou muziku s jazzovými a rockovými prvky. Vstupenky ke stolům v tomto kvalitní hudbou nabitém sálu stojí 360 kč.
Dolní sál bude pro ty, kteří mají raději muziku „od podlahy“. The Baskers (irský a český folk) a neoficiální objev Ostravské univerzity 2015 – kapela HEY!!! (covery nejlepších hitů world music) se postarají o neutichající párty. Až do rána tady s vámi bude DJ Matthias.
Vedle Dolního sálu bude také Big Bar, tedy místnost s velkým barem a s občerstvením, ve které bude hrát podkresová jazzová muzika – pro ty, kteří si mezi tancem chtějí hodně povídat a nechat uši odpočinout. Vstupenky ke stolům v Dolním sále a v Big Baru stojí 300 kč.
Pořízením vstupenky do určitého sálu vás samozřejmě neomezuje a čas můžete trávit tam, kde se vám zrovna bude líbit, jde pouze o umístění stolu. A pro mladé lidi se spoustou energie, kteří nepotřebují příliš odpočívat u stolu, jsou k dispozici vstupenky na stání – tito hosté budou mít k dispozici barové stolky. Cena této vstupenky je 220 korun.

Koupit vstupenky

Věříme, že vás nadchne i „fajna tombola“, ve které můžete vyhrát Apple iPAD Air, telefon Lumia 550, balíček „S bandou na Majáles“, permanentky na sportoviště, mini stolní fotbálek, večeři pro dva ve výborné španělské restauraci, basu oficiálního piva studentů Ostravské univerzity (IQač) či naše Univerzitní víno, vstupenky do divadla a mnoho dalšího – ceny stále přibývají!
Pivaři si IQač mohou vychutnat také na čepu, vinaři se mohou těšit na poctivě vybraná vína z Mikulovska a fajnšmekři si mohou dát míchaný drink u black&white baru Paipo, který za vámi dorazí až z Havlíčkova Brodu.
Letos poprvé si můžete vstupenky pořídit online prostřednictvím webu GoOut.cz, na kterém si pohodlně zarezervujete své místo k sezení u konkrétního stolu a v konkrétním sále (vstupenky kupujte zde). Pro akademickou obec Ostravské univerzity je zde možnost koupit si vstupenky také fyzicky v kanceláři oddělení PR a marketingu (Andrea Wantulová nebo Tereza Gerthnerová). Událost můžete sledovat také na Facebooku (zde).
Nenechte si ujít tento slavnostní začátek nadcházejícího pětadvacátého roku vaší univerzity. Těšíme se na vás!
Váš PR tým

Plakát - Reprezentační ples Ostravské univerzity 2016