O co jde?
Pravidelný průzkum v několika evropských státech, který má zjistit, jak se vám současným studentům žije a studuje. V České republice ho realizuje MŠMT ve spolupráci s Centrem pro studium vysokého školství, v.v.i. (CSVŠ) a jednotlivými univerzitami.
Témata šetření v kostce?
Studium (hodnocení studia, identifikace s vysokou školou, motivace)
Životní podmínky (bydlení, práce při studiu)
Příjmyvýdaje během studia
Vstup do studia a přijímací řízení
Problémy se studiem ve vztahu ke zdraví
Jak se zúčastnit?
Stačí kliknout na unikátní odkaz v e-mailu s předmětem “Řekněte nám, jak se vám studuje”, který najdete ve svých studentských schránkách.
Slosování?
Proběhne po skončení terénní fáze výzkumu a všem, kteří budou mít štěstí, budou zaslány vouchery na jejich e-mailové adresy. Ve hře je 38 poukázek v celkové hodnotě 50.000 Kč, které budou uplatnitelné v internetovém obchodě Alza.cz. Informace o tom, kdy proběhne slosování, budou zveřejněny na komunikačních kanálech organizátora šetření – na webu CSVŠFacebooku.
Chcete se podívat na výsledky předchozí z jara 2016?
Shrnutí základních českých výsledků je k dispozici na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na tomto místě. Interaktivní databáze Eurostudenta s možností srovnávat data za různé země najdete zde.
Děkujeme, že věnujete chvíli času, abyste naší univerzitě poskytli cennou zpětnou vazbu. Moc si toho vážíme a držíme palce při losování.