Už 7. 11. v učebně B-214 na Českobratrské ulici bude další z přednášek oblíbených Psychotalks organizovaných studenty psychologie Filozofické fakulty OU. Pojmem transgender se označují osoby, jež se neztotožňují se svou genderovou identitou. Osobní zkušenost však nelze zaštítit pouhým pojmem. Jaký příběh se skrývá pod výraznou nálepkou? Dokázali byste si představit pocit toho, že se necítíte sami sebou ve svém vlastním těle? Přijďte se dozvědět více.
Psychotalks je cyklus přednášek, jež má za cíl představit širší veřejnosti aktuální psychologická témata a rozšířit povědomí o různorodosti problematiky oboru Psychologie a všech ostatních aspektů, které s ní souvisí. Na těchto pravidelných přednáškách se posluchači mohou dovědět spoustu zajímavých informací a získat odpovědi na své otázky. Přednášky jsou vedeny buďto odborníkem z praxe, či člověkem, který má s psychologickou diagnózou osobní zkušenost. V Ostravě se konají každý první čtvrtek v měsíci na nejrůznější témata.

Stáhnout (PDF, 85KB)